Producenci

Rosajou to pierwsza marka kosmetyków stworzona specjalnie dla dzieci.

Ideą marki nie jest zmiana dziewczynek w dorosłe kobiety. Produkty Rosajou mają służyć tylko i wyłącznie dobrej zabawie! Dziewczynki przecież od zawsze lubiły korzystać z kosmetyków swoich mam. W Rosajou postanowiono dać im ich własne!

Kosmetyki Rosajou są w pełni bezpieczne, przebadane dermatologicznie i przede wszystkim dostosowane do delikatnej skóry dziecka. Firma współpracuje z najlepszymi francuskimi laboratoriami farmaceutycznymi. Do produkcji wykorzystywane najwyższej jakości składniki pochodzenia naturalnego.


Tworzenie nowego kosmetyku w Rosajou to prawie jak realizacja filmu.

Musisz zgromadzić zespół ekspertów, z których każdy odegra rolę decydującą dla produktu finalnego. Do stworzenia swoich produktów Rosajou zmobilizowało aż 150 osób z długoletnim doświadczeniem w przemyśle kosmetycznym!


Delphine tworzy pomysły nowych produktów, przekazując je Lisie i Marielle, które wspólnie tworzą opakowanie w Montpellier. Równocześnie rozpoczynają się prace nad formułą produktów w laboratoriach partnerskich.


Lakiery są tworzone dzięki niezwykłym talentom Cindy. Ekspert kolorów, prowadzi niezliczoną ilość prób aż do uzyskania pożądanej barwy. Za produkcję flakoników i nakrętek odpowiada we Włoszech Cristina. Lakiery są rozlewane do flakoników w Maintenon i następnie wysyłane do Montpellier.


Cienie i róż do policzków to zasługa Yves’a z Normandie, który jest naszym partnerem od 10 lat (jeszcze sprzed Rosajou !). Jego współpracownica Isabelle, tworzy doskonały odcień po wielu próbach. Następnie cień jest prasowany i umieszczany w pudełku. Ostatni krok to naklejenie naklejki w Ciotat dzięki pomocy niezwykle precyzyjnego Patricka.


Pomadki zostały stworzone na bazie formuły nawilżającego balsamu bogatego w masło karite i olejki roślinne, znane z ich własności odżywczych. Do tej mieszanki Isabelle dodaje pigmenty aby uzyskać odpowiedni kolor – żywy ale jednocześnie transparentny. Opakowania produkowane we Włoszech, zostają dostarczone do Rosajou na południe Francji.


Aby przyjemność zabawy była większa, formuła każdego produktu zostaje wzbogacona dawką perfum charakterystycznych dla Rosajou.

W oparciu o ścisłe specyfikacje Marie Duchêne, „nos” w Grasse, opracowała ten radosny i romantyczny zapach, w którym miesza się owoc pasji (marakuji) z kwiatem frangipani.
Wszystkie finalne formuły trafiają w ręce Christine, szefowej firmy BIOPHYDERM LABORATOIRE (filia w Montpellier) specjalizującej się w ocenie dermokosmetyków od ponad 20 lat. Produkty Rosajou przechodzą szereg testów oraz badanie toksykologiczne w celu uzyskania zgody na dopuszczenie do obrotu. Są to kluczowe etapy w celu zapewnienia przestrzegania przepisów oraz doskonałej jakości.


Oczywiście wszystkie produkty Rosajou przeszły testy z pełnym sukcesem!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.