Producenci

Spacerować można na wiele sposobów. Przechadzać się, wędrować, zmierzać, kluczyć albo po prostu iść przed siebie, bez pośpiechu. Znamy je wszystkie. Tak właśnie wyglądają spacery z naszą flagową marką Easywalker oraz unikalnymi kolekcjami MINI i Disney.
Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy produkty inteligentne, poręczne i wygodne, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. To nasz sposób na wspólną wędrówkę z Easywalker.
Przyłącz się i ciesz razem z nami!

Life is glorious.
Let’s go!

Holenderska marka Easywalker istnieje na rynku do 1989 roku. Słynie z prostego, eleganckiego stylu, połączonego z rewolucyjnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, które zdobywają wiele nagród. Easywalker tworzy z myślą o rodzinach, które uwielbiają wspólne, aktywne spędzanie czasu, również w dynamicznej przestrzeni miejskiej.
Wózki i akcesoria Easywalker mają przede wszystkim ułatwiać rodzicom codzienność z dzieckiem, pozwalać na celebrowanie wspólnego czasu w spokoju i bez przeszkód, niezależnie od tego, czy podróżują czy spacerują, wędrują przed siebie czy kluczą uliczkami w pobliżu domu. Wyróżnia je wysoka jakość, dbałość o szczegóły i wyjątkowy design. Łączą wygodę dziecka z potrzebami rodzica.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.