Szukasz prezentu dla malucha? Sprawdź zalety maty QUUT
26.jpg

Kiedy dziecko podejmuje pierwsze próby raczkowania, w wieku około trzech miesięcy, warto zapewnić mu bezpieczną przestrzeń do zabawy i nauki chodzenia na podłodze. Maty QUUT to doskonały prezent dla malucha i jego mamy, pozwalające na niczym nieskrępowaną zabawę na podłodze, z elementami nauki oraz ćwiczeń. Sprawdź, jakie są zalety maty QUUT.

Maty QUUT są bezpieczne

Przede wszystkim oferowane przez nas maty QUUT są produktami całkowicie bezpiecznymi. Wykonane z trzynastocentymetrowej, miękkiej pianki, gwarantują wygodne, stabilne podłoże idealne do zabawy i rozwoju motoryki maluszka. Nauka raczkowania, przewracania się dziecka z pleców na brzuch, wstawania lub chodzenia będzie bezpieczna na oferowanej przez nas macie, a ewentualne upadki dobrze zamortyzowane. Nasze maty wykonane zostały z materiałów wolnych od BPA, ftalanów, lateksu. Aby zachować je w czystości, wystarczy je myć powierzchniowo.

Wielofunkcyjne maty są estetyczne

Maty QUUT są również niezwykle estetyczne, przez co stają się ciekawym elementem wystroju wnętrza i zachęcają najmłodszych do korzystania z nich. Zaprojektowane w kształcie chmurki, w ciepłych, pastelowych kolorach, pasować będą do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu. Spokojne, stonowane kolory mat, a także ich delikatne i uspokajające kształty rozświetlają nawet małe pokoje dziecięce, wprowadzając przyjazny klimat w otoczeniu.

Maty QUUT mogą pełnić wiele różnych funkcji

Maty QUUT, oprócz tworzenia bezpiecznej przestrzeni do zabawy i nauki poruszania się, mogą spełniać również inne funkcje. Posiadają bowiem cztery możliwości ustawienia:

  • na płasko,
  • przy ścianie,
  • w rogu,
  • na płasko z przestrzenną chmurką.

W ten sposób razem ze wzrostem dziecka i zmieniającymi się jego potrzebami mogą stać się przytulnym kącikiem do czytania, sceną teatralną lub kryjówką do zabawy w chowanego. Maty zatem pełnią nie tylko funkcję edukacyjną, lecz również pobudzają wyobraźnię i kreatywność maluszka. Poszerzają jego horyzonty i skłaniają do wymyślania nowych scenariuszy zabaw.

Maty QUUT są idealnym prezentem, wspierającym rozwój dziecka i będącym jednocześnie estetycznym gadżetem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.