Jak zapewnić dziecku bezpieczną zabawę na podłodze?
24.jpg
Pierwsze zabawy z dzieckiem na podłodze można zacząć już w wieku około trzech miesięcy. Sprawdź, jak zapewnić maluchowi bezpieczeństwo.

Maty edukacyjne

Aby zapewnić maluszkowi maksimum bezpieczeństwa podczas zabaw na podłodze, rozłóż matę edukacyjną, na której dziecko może w swobodny, nieskrępowany, a zarazem bezpieczny sposób trenować obracanie się i machanie rękami, a także raczkowanie. Ponadto oferowana przez nas mata edukacyjna stymuluje rozwój dziecka, wpływa pozytywnie na jego koordynację wzrokowo-ruchową, a także rozbudza zmysły słuchu i dotyku.

Co więcej, oferowana przez nas mata edukacyjna może służyć twojemu dziecku na różnych etapach rozwoju. W zależności od potrzeb bowiem może ona pełnić funkcję kojca, maty do gimnastyki, materaca lub gniazdka do wypoczynku. Rozkładając boki gniazdka na płasko, kojec możesz łatwo przekształcić w matę edukacyjną z zabawkami zawieszonymi na pałąkach, które będą zachęcać dziecko do nauki raczkowania. Istnieje również możliwość zalepienia boków gniazdka skórzanymi paskami.

Czym charakteryzują się maty wielofunkcyjne?

Innym oferowanym przez nas produktem, zapewniającym bezpieczną zabawę dziecka na podłodze są wielofunkcyjne maty z miękkiej pianki, o grubości trzynastu milimetrów, które gwarantują wygodne podłoże do zabawy i rozwoju motoryki maluszka. Maty wielofunkcyjne nie tylko idealnie nadają się do nauki raczkowania, lecz również do zabawy i spokojnego wypoczynku. Zaprojektowane zostały w stonowanych, ciepłych, pastelowych, przyjaznych dla oka kolorach. Są niezwykle pomocne przy nauce przewracania się dziecka z pleców na brzuch i dobrze amortyzują ewentualne upadki w czasie nauki wstawania lub chodzenia.

Warto również wspomnieć o takich zaletach mat wielofunkcyjnych, jak duży rozmiar, łatwość montażu oraz uniwersalność, sprawiająca, że mata pasuje do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu.

Oferowane przez nas maty posiadają cztery możliwości ustawienia: na płasko, przy ścianie, w rogu oraz na płasko z przestrzenną chmurką, dzięki czemu mogą stać się przytulnym kącikiem do czytania, sceną teatralną lub kryjówką do zabawy w chowanego. W ten sposób maty pobudzają wyobraźnię i kreatywność maluszka, wspierają jego rozwój i uczą kreatywności. Nasze maty są w pełni bezpieczne, a także łatwe w utrzymywaniu w czystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.